Краснопільський сільський Будинок культури

Краснопільський сільський будинок культури – один з найкращих сільських закладів культури не лише на теренах Гайсинського району та Вінницької області, а й в Україні. Свідченням цьому є те, що він не одноразово був першим у обласних оглядах, а у 2007 році зайняв перше місце в Україні серед сільських закладів культури.

Будинок культури повністю укомплектований досвідченими, високопрофесійними кадрами зі спеціальною освітою.

Успішну роботу будинку культури забезпечує потужна матеріальна база, котра постійно оновлюється.

Краснопілка з давніх-давен має славні культурні традиції, котрі були закладені ще в дореволюційні часи і гідно підтримувались та розвивались усіма поколіннями діячів культури Краснопілки.

Сьогодні у будинку культури діє 13 творчих колективів.

Гордістю не лише села, а й району є єдиний на теренах Вінничини народний аматорський ансамбль пісні і танцю. У 2017 році цей колектив відзначив своє 110-річчя.

До старічного ювілею наближається і драматичний колектив.

Крім названих у Краснопільському СБК діють:

Духовий оркестр, чоловічий вокальний ансамбль, жіночий вокальний ансамбль, вокальний ансамбль «Джерело», вокальне жіноче тріо, дитячий вокальний ансамбль «Мрія, гурток художнього читання, обрядовий колектив, дитяче любительське об’єднання «Вишиванка», вокально-інструментальний ансамбль, дитячий танцювальний колектив.

Усе, що названо вище, дозволяє проводити успішну роботу з розвитку народної художньої творчості, забезпечення культурного відпочинку сільського населення.

В ніч на Івана Купала

Вокальний ансамбль «Джерело»

Вокально-хореографічна композиція «Не шуми, калинонько»

До Дня рідної мови. Літературно-музична композиція «Рідна мова моя солов’їна»