Мама, тато, я - спортивна сім'я

Дата: 12.03.2019 13:40

У Краснопільському Закладі дошкільної освіти «Сонечко» для батьків та діток було проведено свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Маленькі вихованці садочка разом зі  своїми батьками показали свої спортивні досягнення. Свято супроводжувалось різноманітними іграми та естафетами.

Варто зауважити, що в садочку значна увага приділяється фізичному вихованню. Щодня проводиться зарядка, адже основним завданням яке ставлять перед собою вихователі, аби діти перебували у постійному русі, вели активний та здоровий спосіб життя.

Фото без опису             Фото без опису

Відомий французький письменник Жан-Жак Руссо писав: «Щоб зробити дитину розумною і розважливою, зробіть її міцною і здоровою: нехай вона працює, діє, бігає, кричить, нехай вона перебуває у постійному русі.»