Прийом громадян в с. Нараївка

Дата: 23.01.2020 11:23

Згідно затвердженого графіку,21 січня сільський голова К.М.Романенко провела виїзний прийом громадян в с. Нараївка.

На прийом звернулися жителі села, яких турбували питання різного характеру.

Разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавською Н.П. та інспектором із соціальної роботи Сидорчук Т.А. побували в закладі дошкільної освіти та школі: обговорили з керівниками нагальні проблеми, які потребують вирішення, а також відвідали  сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В рамках виїзного прийому сільський голова відвідала Інформаційну бібліотеку та центр дозвілля і культурного розвитку в сільському Будинку культури. Розглянули питання доукомплектування підручними матеріалами та проговорили організаційні заходи для відкриття та повноцінного функціонування центру. На даний час ремонтні роботи завершено.