Зустріч з жителями села Нараївка

Дата: 01.02.2020 13:03

28 січня, в приміщенні сільської ради с. Нараївка відбувся прийом громадян.

На численні запитання жителів села відповіді надавала голова Краснопільської сільської ради Романенко Катерина Миколаївна, а також фахівці сільської ради.

Одне з питань з яким звернулись люди – встановлення ринкових закупівельних цін на молочну продукцію, яку приймають декілька приватних виробників на території села. Було прийнято спільне рішення організувати пряму зустріч підприємців із жителями Нараївки на наступному тижні 4.02.2020 року.

Крім того, як завжди, було піднято чимало питань по землі, відповіді на які люди отримали під час зустрічі. Також надано консультації з юридичних питань та порядку оформлення та обміну паспортів для виїзду за кордон та ID-карток.

Окремо із жителями Нараївки обговорювались заходи по благоустрою - розчищення захаращень та ліквідація стихійних звалищ.

Під час зустрічі обговорювались питання формування та розподілу сільського бюджету, утримання закладів медицини, освіти, культури.

Спілкування з жителями села відбулося у теплій атмосфері  та у форматі конструктивного диалогу.