Українці з 1-го березня зможуть їздити до РФ тільки за закордонними паспортами

Дата: 03.02.2020 10:49

Від 1 березня 2020 українцям заборонять виїжджати до Росії за внутрішнім паспортом і свідоцтвом про народження.

Про таке рішення Кабінету Міністрів повідомив прем'єр Олексій Гончарук, – інформує ТСН.

"Від 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ", – написав він.

Гончарук зазначив, що під час в'їзду українців з території РФ на територію України Державна прикордонна служба безперешкодно пропускатиме українців і за внутрішніми паспортами, і свідоцтвами про народження.

"Це означає призупинення дії положень угод з РФ, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років", – уточнив прем'єр.

Із його слів, це рішення дозволить зменшити час проходження прикордонного контролю для кожного нашого громадянина, адже для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

Джерело: https://konkurent.in.ua/publication/50284/ukraintsi-z-1-go-bereznya-zmozhut-izditi-do-rosii-tilki-za-zakordonnimi-pasportami/