Увага!

Дата: 25.02.2020 14:30

24 лютого 2020 року запускається оформлення онлайн документів для державної реєстрації фізичної особи - підприємця, сформованих та поданих через Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Портал Дія".

Відповідно до підпункту 4 пункту 3 наказу Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за № 1500/29630 (далі наказ), заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що подаються в електронній формі, формуються програмними засобами у довільній формі, придатній для сприйняття їх змісту, відповідно до відомостей, передбачених для кожного виду заяв, відповідно до затверджених цим наказом форм.

Прийняття до розгляду документів в електронній формі здійснюється через сайт "Онлайн будинок юстиції".

Зразки форм заяв з відповідними описами, які будуть формуватися через "Портал Дія", додаються.

За даними Міністерства юстиції України