З 95-ти річним ювілеєм привітали жительку с. Краснопілка Олійник Фотю Євдокимівну

Дата: 28.02.2020 19:15

28 лютого святкує свій 95-річний ювілей жителька с.Краснопілка Олійник Фотя Євдокимівна.
Зі славним ювілеєм, щирими словами, квітами і дарунками ювілярку вітали заступник сільського голови Вдовик В.І., секретар Краснопільської сільської ради Дерманська М.А.,  вокальний колектив Краснопільського Будинку культури, представники ПрАТ «Зернопродукт МХП» : директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Січкар Анатолій Олегович, менеджери із соціальної  і кооперативної відповідальності відділу зв’язків із громадськістю та пресою Горбатюк Тетяна Вілісівна та Альчук Дмитро Павлович, провідний фахівець з питань оренди землі Кравчук Сергій Михайлович.
Іменинниці побажали здоров’я,  мирного неба, уваги близьких людей, і звичайно, дожити до ста літ і навіть далі.
Фотя Явдокимівна – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню.  Вона виростила чудових дітей, онуків, правнуків та пра правнуків, на своєму віку бачила страшні будні Великої Вітчизняної війни, пережила голодні повоєнні роки.
Отака вона – наша землячка – з добрим серцем, світлою душею, чистими помислами та сповненими людської доброти очима.
Таких людей, як Фотя Євдокимівна – залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.