До уваги мешканців Краснопільської ОТГ!

Дата: 17.03.2020 08:37

УВАГА КАРАНТИН!

для зниження ризику поширення вірусних інфекцій серед мешканців громади

з 16 березня 2020 року

Краснопільська сільська рада та відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Краснопільської сільської ради та віддалене робоче  місце в с. Нараївка переходять на обмежений режим  прийому громадян. Оскільки заходи соціального дистанціювання і мобілізація громади можуть запобігти зараженню і врятувати життя людей.

Всі  консультації населення здійснюватимуться за допомогою телефонного  зв’язку.

Для обмеження одночасного перебування людей в приміщенні ЦНАП та сільської ради прийом громадян з невідкладних питань (надання адміністративних, дозвільних, соціальних, реєстраційних послуг, оформлення біометричних документів та інших послуг) буде здійснюватися спеціалістами  по попередньому запису в відведений час .

Телефон для довідок, консультацій та запису на прийом:

063 311 4403

Про завершення карантинних заходів та відновлення роботи сільської ради та відділу "ЦНАП"  буде повідомлено додатково.