Важлива інформація!

Дата: 18.03.2020 11:59

Фото без описуУВАГА!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні жителі Краснопільської об’єднаної територіальної громади, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та на підставі рішення комісії з ТЕБ Краснопільської сільської ради від 17.03.2020 року із 17.03.2020 особистий прийом громадян в Краснопільській сількій раді тимчасово призупинено.

Громадяни можуть письмово звернутися до Краснопільської сільської ради поштовим зв'язком за адресою: вул. Центральна, 10Е, с. Краснопілка, Гайсинський район, 23733 та за телефонами:

-голова сільської ради Романенко К.М. – 068-133-12-66

-заступник голови сільської ради Вдовик В.І. – 098-917-65-99

-секретар сільської ради Дерманська М.А. – 063-356-46-06

-начальник юридичного відділу Міщенко О.О. – 063-800-28-27

-відділення ЦНАПу ( видача довідок, реєстрація фактів смерті, народження, питання по субсидіям та земельним питанням) – 063-311-44-03, або на офіційну електронну адресу Краснопільської сільської ради: krasnopilskasilrada@ukr.net. та електронну адресу ЦНАПу – krasnopilska-kadr@ukr.net.

Про завершення карантинних заходів та відновлення звичайного режиму роботи Краснопільської сільської ради населення громади буде повідомлено додатково.

Звертаємо вашу увагу, що швидкість розповсюдження короновірусу залежить не тільки від реагування держави та якісної допомоги лікарів,  а й від нас самих. Наша свідомість під час пандемії набуває неабиякого значення.     Отже, що в наших силах?

- зменшити до мінімуму кількість поїздок на громадському транспорті;

- пересувайтесь пішки або робіть це за допомогою особистого транспорту;

- не стояти в чергах в магазинах та в інших приміщеннях. Якщо вже потрапити в чергу – тримайтесь дистанції не менше 1-1,5 метрів;

- намагайтесь вирішувати свої питання телефоном;

- звертайте увагу на якість продуктів, які ви купуєте. Ретельно готуйте їжу, зокрема м'ясо і яйця;

- якщо почуваєтесь зле, телефонуйте мед.працівникам за місцем проживання та самоізолюйтесь. Не їдьте на громадському транспорті до лікарні;

- частіше мийте руки з милом чи обробляйте антисептичними засобами:

- під час чхання і кашлю прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя;

- уникайте тісного контакту з тими, хто має симптоми грипу чи застуди;

- уникайте безпосереднього контакту з дикими чи свійськими тваринами.

Виконавчий комітет Краснопільської сільської ради