Привітали ветеранів із 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2020 23:40

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, сільський голова Катерина Миколаївна Романенко, заступник сільського голови Вдовик Василь Іванович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавська Наталя Павлівна, голова Теплицької РДА, директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Анатолій Січкар та працівник земельного відділу Кравчук Сергій Михайлович, в.о. старостів, депутати відвідали та привітали ветеранів зі святом , приділили увагу, поспілкувалися та вручили святкові подарунки.

Щороку День Перемоги є особливим приводом для усіх ветеранів пригадати тяжкі часи, через які їм довелось пройти. 75-та річниця від тих подій не стала виключенням, тож сивочолі охоче поділились спогадами, що їх ніколи не зітруть десятки років. Історії їх життя відкритою книгою постали перед посадовцями, вкотре акцентуючи увагу на необхідності зберегти людську гідність перед лицем навіть найтемніших часів.

Вшанували і полеглих воїнів покладанням квітів та вінків до Обелісків Слави та братських могил.