Увага!

Дата: 14.05.2020 16:31

УВАГА!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні жителі Краснопільської об’єднаної територіальної громади, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, єдиного і вірного сприйняття послаблення карантину, звертаємо вашу увагу та наголошуємо, що постановою КМУ № 343 від 04.05.2020 р. із 11.05.2020 р. знято деякі обмеження. Тепер можуть повернутись до роботи:

• ремонтні майстерні, ательє, виробники меблів на замовлення;
  • салони краси та перукарні, фото салони, бюро ритуальних послуг;
  • непродовольчі магазини;
  • літні майданчики кафе та ресторанів (просто неба, 1.5 м. між столиками, не більше двох дорослих за одним столом із застосуванням засобів індивідуального захисту);
  • музеї, історико-культурні заповідники;
  • точки продажу преси, друкарні, редакції;
  • діяльність художніх колективів, нотаріуси, адвокати, аудитори, стоматологи, психологи.

Проте, згаданим документом робота продовольчих ринків (особливо стихійних ринків), кафе, ресторанів (обслуговування в приміщеннях), готелів та ін.  не відновлюється.

Тому просимо безперечно дотримуватись встановлених правил та обмежень до повного зняття карантину.

Дякуємо за розуміння!

Виконавчий комітет Краснопільської сільської ради