Відбулося I засідання членів Робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Краснопільської ОТГ

Дата: 15.05.2020 21:03

14 травня відбулося I засідання членів Робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Краснопільської ОТГ.

На засіданні були присутні  заступник сільського голови Вдовик В.І., представники медицини, освіти, студенти, школярі, приватний підприємець с. Нараївка Савченко Роман, діловод Ірина Дейнека та підключені по відеозв’язку Віталій Швець - керівник Вінницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», Юрій Войціцький – радник з питань регіонального і місцевого розвитку.

В ході зустрічі:

• Проаналізовано результати анкетування мешканців та представників бізнесу;
  • Обговорено результати соціально-економічного аналізу Краснопільської об’єднаної громади;
  • Обговорено подальші кроки з розробки Стратегії Краснопільської ОТГ.

На засіданні учасники активно працювали в групах та визначали сильні сторони і можливості  і слабкі сторони і загрози громади, а також написали есе на тему «Як я бачу громаду в найближчий час».