Дата: 25.05.2020 19:30

План ІІ засідання Робочої групи зі створення Стратегічного плану розвитку Краснопільської громади, 29 травня 2020 р.

10.00-10.30    Презентація узагальненого Стратегічного бачення розвитку Краснопільської ОТГ на основі напрацювань членів РГ, факторів SWOT і аналітичних висновків проведеного SWOT-аналізу. Обговорення результатів аналізу.

10.30-10.50    Презентація методики визначення Стратегічних та Операційних цілей Стратегії та формування списку завдань-проектів на основі даних аналізу та Стратегічного бачення. Представлення проекту ієрархії Цілей Краснопільської громади. Обговорення і затвердження структури цілей.

10.50-11.20    Опрацювання у фокусних підгрупах завдань для Операційних цілей Стратегічного плану (2-3 завдання для кожної цілі). Презентація і обговорення напрацювань.

11.20-11.40    Презентація методики формування операційного Плану реалізації Стратегії і можливостей для збору технічних завдань на проекти місцевого розвитку.

11.40-12.00   Підбиття підсумків.