Розпорядження про скликання позачергової 31 сесії 7 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 01.09.2020 11:11

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

01.09.2020 року № 24

Про скликання  позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

У зв’язку з службовою необхідністю,  відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі доповідної записки в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Стрижавської Н.П.,  скликати позачергову 31 сесію Краснопільської сільської ради 7 скликання на  02.09.2020 року. Роботу пленарного засідання розпочати 02 вересня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд   сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про  внесення  змін до штатного розпису закладів освіти Краснопільської сільської ради.

2. Про організацію харчування дітей у закладах  освіти Краснопільської сільської ради на 2020 – 2021 навчальний рік.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках об’яв на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                   К.М. Романенко