11.09.2020

Дата: 14.09.2020 10:57

Інспекторами із соціальної роботи Краснопільської сільської ради, Воскресенською Іриною Геннадіївною і Сидорчук Тамілою Анатоліївною, а також діловодом с.Тополівки Луцько Людмилою Данилівною, було відвідано сім’ю Аббасової Тетяни Сергіївни, з якою проживають четверо її онуків. Двоє старших, на момент огляду перебували в школі, а менші вдома по хворобі. Бабуся сумлінно доглядає за малечою і по можливості забезпечує всім необхідним. В будинку чисто, прибрано, речі складені на своїх місцях, постелі заправлені, іграшки також є в наявності. За певний час були придбані нові меблі для дітей, доріжки вичищені, підлога чиста. В наявності є комп’ютер, телевізор для дітей, пральна машинка, холодильник і морозильна камера (в яких є необхідна кількість продуктів харчування).

Територія навколо будинку також в охайному стані. Тетяна Сергіївна тримає немаленьку кількість птиці, для своїх онуків.

Як би там важко не було, але сумісними зусиллями з громадою і небайдужими жителями села, бабуся піклується і надалі планує піклуватись і забезпечувати своїх онуків усім необхідним.