Рішення 32 сесії 7 скликання

Дата: 21.10.2020 11:35

1.Про внесення змін до місцевого бюджету Краснопільської об’єднаної

територіальної громади на 2020 рік

2.Про програму поліпшення пожежної і техногенної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Краснопільської об’єднаної територіальної громади Гайсинського району на 2020 - 2024 роки

3.Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки у власність із земель комунальної власності

4.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

7.Про припинення права користування земельними  ділянками

8.Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну  власність на території

Краснопільської сільської ради

10.Про надання у тимчасове користування на умовах оренди неоформлених  по спадщині земельних часток (паїв)

11.Про розгляд заяв згідно рішень суду