Про скликання 8 сесії 8 скликання

19.04.2021 року № 24

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 8 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на 29.04.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати  29 квітня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради на 2021 рік.

2. Про внесення змін до рішення 3 сесії Краснопільської сільської ради 8 скликання від 16.01.2021 року «Про прийняття закладів освіти у  комунальну власність Краснопільської сільської ради зі спільної комунальної власності Гайсинської РДА  та сіл Гайсинського району у  комунальну власність Краснопільської сільської ради».

3. Про затвердження штатного розпису Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Краснопільської сільської ради.

4. Про внесення змін до рішення 7 сесії Краснопільської сільської ради 8 скликання від 16.03.2021 року «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Краснопільської сільської ради».

5. Про створення відділу житлово- комунального господарства, земельних ресурсів, торгівельного обслуговування, містобудування, архітектури та благоустрою населених пунктів.

6. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості).

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

11. Про передачу земельних часток(паїв) в натурі (на місцевості).

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі невитрибуваних земельних часток (паїв) в оренду

13. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки водного фонду державної власності.

14. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту.

15. Про надання земельних ділянок в оренду.

16. Про надання в оренду земельних ділянок під проектними  дорогами  для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під громадське пасовище.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної   ділянки   комунальної власності право оренди якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги).

19. Продаж права оренди через аукціон із земель комунальної власності  на конкурентних засадах.

20. Про внесення змін до договорів оренди

21.Про затвердження проектно-кошторисної документації

22.Про ліквідацію КП "Кивачівський промінь"

23. Про внесення змін до рішення  32 сесії Краснопільської сільської ради 7 скликання від 20.10.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

24. Про внесення змін до рішення  3 сесії Краснопільської сільської ради 8 скликання  від 16.01.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель комунальної власності».

26.Про прийняття майна КНП "ЦПМСД  Гайсинської МР"

27. Різне

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     К.М. Романенко