Розпорядження про скликання позачергової 12 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 14.07.2021 09:59

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

14.07.2021 року № 41

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки начальника фінансового відділу Сіполі С.Д.  скликати позачергову 12 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  15.07.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати  15 липня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Краснопільської територіальної громади.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     К.М. Романенко