Дата: 24.12.2021 10:21

Ще один об‘єкт, який готується до введення в дію в нашій громаді, відвідав Микола Кучер. Це безпековий центр, куди за його сприяння було залучено 400 тис. грн із фонду соцеконому і де незабаром розпочнуть роботу кілька служб - поліцейська станція, пожежна служба, а з часом буде задіяно і другий поверх приміщення, де базуватиметься КП «Водограй». Це приміщення - результат спільної роботи сільської ради, підрозділу національної поліції та місцевого інвестора - ПрАТ «Зернопродукт МХП», адже саме це підприємство безоплатно передало приміщення центру громаді. За кілька днів два поліцейські завершують профільне навчання за програмою «Поліцейський громади» і приступлять до виконання своїх обов‘язків в наших селах.