Про проведення конкурсу з придбання службового житла для медичних працівників з вищою медичною освітою

Дата: 11.01.2022 13:31

1. Замовник:
    1. Найменування: Краснопільська сільська рада Гайсинського району Вінницької області.
    2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 04330131.
    3. Місцезнаходження: вул. Центральна,10Е, с.Краснопілка, Гайсинського району Вінницької області.
    4. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з Учасниками:

Секретар комісії – Шевчук Юлія Анатоліївна, тел. (04334)51245, 0633114403

Еmail: krasnopilskasilrada@ukr.net.

1. Головний розпорядник коштів: Краснопільська сільська рада.
  1. Джерело фінансування конкурсу: кошти місцевого бюджету Краснопільської сільської ради.
  2. Адреса веб-сайту, на якому замовником розміщується інформація про закупівлю: http://krasnopilka.gromada.org.ua/.
  3. Інформація про предмет конкурсу:

Будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами в с.Михайлівка Гайсинського району Вінницької області (із присадибною ділянкою), в технічно задовільному стані, з наявними електрозабезпеченням, газифікацією та автономним опаленням.

Загальна площа не менше 65 м.кв., житлова – не менше 40 м.кв.

Вартість 1 м.кв не має перевищувати 1990 грн.

1. Строк дії конкурсних пропозицій: 10 календарних дні.
  2. Подання конкурсних пропозицій:
    1. Місце: вул. Центральна,10Е, с. Краснопілка, Гайсинського району Вінницької області (секретар сільської ради).
    2. Строк: до 24 січня 2022 року.
    3. Час: до 10.00 години.

Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) до конкурсної комісії у закритому вигляді з позначкою «На конкурс» такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або ПІП фізичної особи, її місця проживання та місця реєстрації проживання, номера телефону;
  2. Виписка з ЄДРПОУ, засвідчені копії установчих документів, витяг з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справ про банкрутство (для юридичних осіб);
  3. Копії паспорта фізичної особи та реєстраційної картки платника податків;
  4. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо обтяжень речових прав на нерухоме майно;
  5. Копії документів, що посвідчують право власності;
  6. Копія технічного паспорта на житловий будинок;
  7. Звіт про оцінку нерухомого майна.